Legitymacja elektroniczna i karta rabatowa

18/06/2021, 10:36

Należysz do Organizacji NSZZ "Solidarność" Banku Millennium?
Otrzymasz rabat


 


Każdy członek NSZZ „Solidarność” Banku Millennium posiadający elektroniczną legitymację związkową może ubiegać się o kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz na wybrane produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima. 


 

Zgodnie z ofertą przygotowaną dla członków NSZZ „Solidarność” Banku Millennium karta rabatowa uprawnia do zniżek w wysokości od 7 do 15 groszy za litr paliwa w zależności od jego rodzaju. Dodatkowo właściciel karty rabatowej może liczyć na 10-proc. zniżkę na oleje i płyny do spryskiwaczy sprzedawane na stacjach Lotos i Lotos Optima oraz 15 proc. upustu na myjnię samochodową. 

 

Wydanie i korzystanie z karty rabatowej jest całkowicie bezpłatne.
Użytkownik karty ma prawo udostępniać ją dowolnym członkom rodziny.
Miesięczny limit na zakupy z rabatem wynosi 2 tys. zł. 

 

Aby założyć sobie kartę rabatową wystarczy złożyć odpowiedni wniosek wraz z wnioskiem o wyrobienie elektronicznej legitymacji związkowej. Oczywiście wniosek o kartę rabatową może złożyć również członek Solidarności, który już posiada elektroniczną legitymację związkową. 

 

Karta uprawniająca do zniżki na paliwo oraz inne produkty oraz usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima to nie jedyne korzyści z posiadania elektronicznej legitymacji związkowej. Posiadanie legitymacji ułatwia korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez NSZZ „Solidarność”, przede wszystkim umożliwia szybszy i wygodniejszy dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej przysługującej członkom związku. Właściciel elektronicznej legitymacji związkowej, chcąc skorzystać z pomocy związkowego prawnika, nie musi mu przedstawiać pisma potwierdzającego przynależność związkową, wystawionego przez organizację związkową Solidarności w swoim zakładzie pracy. Dzięki legitymacji możliwe jest także uzyskanie porady prawnej w innym regionie NSZZ „Solidarność”. 

 

Niezbędne informacje dotyczące elektronicznej legitymacji związkowej oraz karty rabatowej Lotos, a także druki wniosków można uzyskać u przewodniczących zakładowych organizacji związkowych:

kontakt@zzbankmillennium.pl

tel: 536 904 804


Pobierz wnioski: 
elkr_wniosek_leg.pdf
elkr_wniosek_Lotos.xlsx

 

Wypełniony wniosek prześlij na adres korespondencyjny organizacji:

Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność”

41-500 Chorzów, ul. Sobieskiego 17/11

z dopiskiem „wniosek”


Zobacz inne benefity:  https://www.zzbankmillennium.pl/benefity