Co to jest ochrona prawna CDO24?

11/04/2022, 10:49

To program ochrony prawnej w każdej sytuacji prawnej dla tych, którzy oczekują szybkiego, bezstresowego i łatwego dostępu do usług prawnych 24h na dobę i 7 dni w tygodniu, dla tych, którzy znajdują się na miejscu wypadku lub innej nagłej niecierpiącej zwłoki sytuacji. Członek związku zawodowogo w ramach opłacanych składek członkowskich* otrzymuje kartę CDO24 z indywidualnym numerem identyfikacyjnym, dzięki której może uzyskiwać informacje prawne w każdym czasie bez osobistego stawiennictwa i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli oczekujesz analizy, doradztwa, przygotowania pisma czy też prowadzenia postępowań w postępowaniu sądowym i przedsądowym w zakresie np:

·        prawa pracy

·        kolizji i wypadków komunikacyjnych

·        egzekwowania od ubezpieczyciela należności i wynikających z przyznania zaniżonego odszkodowania,

·        dochodzenia odszkodowań wynikających z trwałych uszczerbków na zdrowiu,

·        szkód w mini,

·        CDO FLY (ochrona prawna w razie odmówienia wpuszczenia na pokład samolotu, odwołania lotu lub dużego opóźnienia- pomoc w uzyskaniu odszkodowania)

i w wielu innych sprawach za wyjątkiem usług notarialnych i komorniczych?

Tak?

To potrzebujesz karty CDO24 :), i UZYSKASZ bez limitu:


- Prawnika na telefon
.


Kontakt z prawnikiem za pomocą infolinii da możliwość szybkiego uzyskania informacji oraz konsultowania problemów prawnych z prawnikiem CDO24. Pozwoli to na podjęcie szybkiej i trafnej decyzji, a w konsekwencji uzyskasz spokój i gwarancję bezpieczeństwa w problemach służbowych i życiu osobistym.

- Wzory pism.


W ramach ochrony prawnej istnieje możliwość przesłania do Ciebie odpowiedniego wzoru pisma lub dokumentu pasującego do zgłaszanej sprawy. Chodzi o pisma przedprocesowe, urzędowe i inne dokumenty nieprocesowe a także szczegółowe informacje na temat skutków prawnych pisma i dokumentu.

- Teksty aktów prawnych.


CDO24 znajdzie i prześle do Ciebie tekst aktu prawnego, zarówno aktualnego jak i archiwalnego.

- Dodatkowe usługi.


Informacje na temat danych teleadresowych kancelarii notarialnych, biur doradztwa podatkowego, sądów, prokuratur. Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości wyliczenia wysokości opłat i kosztów sądowych w sprawie.

- Samochód zastępczy CDO24 MOTO.


Wypożyczenie samochodu zastępczego jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku lub kolizji drogowej w wyniku czego samochód Twój znajduje się w naprawie lub uległ szkodzie całkowitej. Nie ponosisz wtedy kosztów dodatkowych, gdyż CDO24 rozliczy to bezgotówkowo z ubezpieczycielem sprawcy szkody.

 

 

Już w czerwcu ruszamy z ochroną prawną

dla naszych członków
Organizacji Zakładowej
NSZZ „Solidarność” Banku Millennium

 


*Jeśli jesteś członkiem naszej organizacji wkrótce skontaktujemy się z Tobą mailowo