CDO24

To program ochrony prawnej w każdej sytuacji prawnej dla tych, którzy oczekują szybkiego, bezstresowego i łatwego dostępu do usług prawnych 24h na dobę i 7 dni w tygodniu, dla tych, którzy znajdują się na miejscu wypadku lub innej nagłej niecierpiącej zwłoki sytuacji. Pełnoprawny członek związku zawodowego w ramach opłacanych składek członkowskich pobieranych automatycznie z wynagrodzenia otrzymuje kartę CDO24 z indywidualnym numerem identyfikacyjnym, dzięki której może uzyskiwać informacje prawne w każdym czasie bez osobistego stawiennictwa i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli oczekujesz analizy, doradztwa, przygotowania pisma czy też prowadzenia postępowań w postępowaniu sądowym i przedsądowym w zakresie np:

  • prawa pracy
  • kolizji i wypadków komunikacyjnych
  • egzekwowania od ubezpieczyciela należności i wynikających z przyznania zaniżonego odszkodowania,
  • dochodzenia odszkodowań wynikających z trwałych uszczerbków na zdrowiu,
  • szkód w mini,
  • CDO FLY (ochrona prawna w razie odmówienia wpuszczenia na pokład samolotu, odwołania lotu lub dużego opóźnienia- pomoc w uzyskaniu odszkodowania)
i w wielu innych sprawach za wyjątkiem usług notarialnych i komorniczych?

Tak?

To potrzebujesz karty CDO24 :), i UZYSKASZ bez limitu:

- Prawnika na telefon.

Kontakt z prawnikiem za pomocą infolinii da możliwość szybkiego uzyskania informacji oraz konsultowania problemów prawnych z prawnikiem CDO24. Pozwoli to na podjęcie szybkiej i trafnej decyzji, a w konsekwencji uzyskasz spokój i gwarancję bezpieczeństwa w problemach służbowych i życiu osobistym.

- Wzory pism.

W ramach ochrony prawnej istnieje możliwość przesłania do Ciebie odpowiedniego wzoru pisma lub dokumentu pasującego do zgłaszanej sprawy. Chodzi o pisma przed procesowe, urzędowe i inne dokumenty nieprocesowe a także szczegółowe informacje na temat skutków prawnych pisma i dokumentu.

- Teksty aktów prawnych.

CDO24 znajdzie i prześle do Ciebie tekst aktu prawnego, zarówno aktualnego jak i archiwalnego.

- Dodatkowe usługi.

Informacje na temat danych teleadresowych kancelarii notarialnych, biur doradztwa podatkowego, sądów, prokuratur. Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości wyliczenia wysokości opłat i kosztów sądowych w sprawie.

- Samochód zastępczy CDO24 MOTO.

Wypożyczenie samochodu zastępczego jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku lub kolizji drogowej w wyniku czego samochód Twój znajduje się w naprawie lub uległ szkodzie całkowitej. Nie ponosisz wtedy kosztów dodatkowych, gdyż CDO24 rozliczy to bezgotówkowo z ubezpieczycielem sprawcy szkody.

Pytania dotyczące programu CDO24 można kierować też na adres -email: kontakt@zzbankmillennium.pl
Skontaktuj się z nami
Kontakt
ORGANIZACJA MIĘDZYZAKŁADOWA
NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" BANKU MILLENNIUM

40-286 Katowice
ul. Floriana 7
tel: 536 904 804
(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00)
Adres korespondencyjny:
41-500 Chorzów
ul. Sobieskiego 17/11
Nr konta: 80 2030 0045 1110 0000 0247 5560